Popis

El. nastaviteľné a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá s osvetlením nástupného priestoru, Elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča s pamä ou, Farebný Maxi DOT – plnegrafický displej palubného počítača, Trojramenný multifunkčný kožený volant na ovládanie rádia a telefónu, Vyhrievané trysky ostrekovačouv predného skla, Výsuvné integrované ostrekovače svetlometov, Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča a spolujazdca s bedernou opierkou

Vozidlo ako nové kúpené v SR, pravidelne servisované, 2x kľúč. Treba vidieť a vyskúšať. V prípade záujmu Vám vybavíme výhodný úver už od 0% akontácie.

Škoda Superb 2.0 TDI 190k 4×4 Style DSG EU6

16 500,00 

Vlastnosti
StavPoužívané
Nájazd145 585 km
Prevodovka6-st. automatická|Automatická
Typ palivaDiesel
Typ pohonu4x4
Motorizácia140 kW
ZnačkaŠkoda

Výbava

BezpečnosťABSAirbagyAirbagy - početAlarmASRCentrálne zamykanieDeaktivácia airbagovDSCESPImobilizérIsofixSystém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)Systém tiesňového volania (e-Call)
Asistenčné systémyParkovacie senzoryParkovací asistentAsistent rozjazdu do kopcaDažďový senzorSvetelný senzor
Komfort a pohodlieBezkľúčové otváranie dveríBezkľúčové štartovanieElektrické sedadláElektrické ovládanie kufraPamäťové sedačkyTempomatVyhrievané sedačkyVyhrievané zrkadlá
InteriérKožený interiérKožený paketLakťová opierkaMultifunkčný volant
Exteriér a osvetlenieLED svetlometyLED svietenieWelcome lightHliníkové diskyHmlovkyOstrekovače svetlometov
Infotainment a displejeAutorádioDotykový displejNavigačný systémPalubný počítač
KonektivitaBluetooth handsfree
Podvozok a jazdaStop&start systém
Praktické / OstatnéDiaľkové ovládanie zamykaniaElektrické oknáElektrické zrkadláKlimatizáciaVonkajší teplomer

Napíšte nám

Heading Separator

Zaujíma vás toto vozidlo? Nechajte nám kontakt a krátku správu – overíme dostupnosť, zodpovieme otázky a pošleme detailné info (história, možnosti financovania). Ozveme sa čo najskôr a prípadne dohodneme aj termín obhliadky alebo skúšobnej jazdy.

Nové vozidlá v ponuke

Heading Separator